Мадонна підтримала Глобальний саміт миру для України

Американська співачка Мадонна підтримала проведення Глобального саміту миру у Швейцарії який запланований на 15-16 червня і буде зосереджений на повномасштабній війні в Україні.

silmedia_zgcl/HP2-FNUIg.jpeg
Фото з відкритих джерел

Співачка опублікувала відео на своїй сторінці в Instagram.

У ролику Мадонна закликала до боротьби за мир та захист українських дітей. Співачка нагадала, що 15 червня світові лідери зберуться у Швейцарії на Глобальному саміті миру, присвяченому припиненню війни в Україні та поверненню понад 19 000 українських дітей, які були відірвані від своїх родин і депортовані до росії.

«Скрізь, де є конфлікт, страждають діти...... Україна, Палестина, Ізраїль, Ємен, Сирія, Нігерія, Конго, Малаві....... Цей список можна продовжувати і продовжувати. Ми можемо не погоджуватися з багатьма питаннями, але я молюся, щоб ми всі погодилися з тим, що наші діти потребують захисту!» — йдеться у дописі співачки.
silmedia_zgcl/cUp2FN8IR.jpeg
Сторіз Мадонни

У відео використані кадри наслідків російських атак по Україні, а також уривки з дітьми, які змушені були залишити свої домівки. У пості вона використала символи у вигляді жовтого і синього сердечок. Мадонна написала два хештеги: #GlobalPeaceSummit (Глобальний саміт миру) та #BringKidsBack (ініціатива президента Володимира Зеленського Bring Kids Back UA з приводу незаконно депортованих Росією українських дітей).

Нагадаємо, фанати подали до суду на Мадонну через пізній початок концерту.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар