«Маестро»: на Netflix вийшов байопік про культового композитора з українським корінням

Стрічку про Леонарда Бернстайна зрежисував Бредлі Купер, і зіграв у ній головну роль. Продюсерами фільму стали Стівен Спілберг і Мартін Скорсезе. Критики називають фільм рідкісною авторизованою біографією, яка викликає захоплення без підлабузництва.

silmedia_zgcl/SfhMTVOIg.jpeg
Кадри з фільму

Леонард з'явився на світ у США, однак до народження сина його батьки мешкали в Рівному. У дитинстві хлопчику багато розповідали про українську музику, яка згодом надихнула його стати композитором.

Його називали батьком Бродвейських мюзиклів, неперевершеним диригентом, просвітником. Яскрава зовнішність, харизма і шалений темперамент завойовували серця мільйонів, тож не дивно, що композитор прославився не лише своїм талантом, а й романами: він закохувався як в жінок, так і в чоловіків аж до самої смерті.

Критики відзначають, що стрічка присвячена дружині композитора, Феліції Бернстайн, яка значною мірою вплинула на його життя і творчість.

Фільм став другою режисерською роботою Купера. Раніше він вже зняв музичний фільм «Народження зірки» з Леді Гагою, а тепер вирішив екранізувати й біографію Бернстайна та зіграв його у байопіку. Дехто сміливо називає Бредлі Купера головним претендентом на «Оскар» у 2024 році.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Валерія Литвин

Ще з рубрики: "Культура"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар