Майже половину українських медіа очолюють жінки

Такими виявилися результати дослідження «Гендерний баланс у прийнятті рішень в медіаорганізаціях України». 41% жінок обіймають керівні посади в засобах масової інформації.

silmedia_zgcl/26PsWqISR.jpeg
Фото ілюстративне

Про це пише Укрінформ.

За даними опитування, при цьому власниками медіа здебільшого є чоловіки — 38%. Кожне п'яте регіональне видання не має на керівних посадах жінок. Також 67% учасників дослідження зазначили, що у них немає практики проведення тренінгів з питань толерантності, недискримінації, жіночого лідерства.

Це дослідження є однією з перших спроб в Україні оцінити гендерну репрезентацію на керівних позиціях у медіа. Було опитано 173 представниці та представників 168 українських медіа.

«Мені б дуже хотілося, щоб термін “слабка стать” стосовно жінок зник з нашого медіапростору. Це індикатор простий та водночас показовий. За ним стоїть велике та змістовне навантаження. Жінки не є слабкою статтю, і це доводить не тільки щоденне життя, а й взагалі ті досягнення, які є у жінок», — сказала урядова уповноважена з питань гендерної політики України Катерина Левченко.

Раніше ми писали, що більшість молоді бачить своє майбутнє в Україні — результати опитування.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Валерія Литвин

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар