Медведчук і Марченко досі володіють маєтками в Україні — розслідування Bihus

Журналісти-розслідувачі з'ясували, що маєток Оксани Марченко в Києві, SPA-готель Бескид і дача Ведмежа діброва у Закарпатті Віктора Медведчука заарештовані, але не передані в управління держави.

silmedia_zgcl/oeXy85VIR.jpeg

Про це йдеться в розслідуванні Bihus.Info.

Видання з'ясувало, що поліція охороняє заарештоване майно на платній основі. За даними управління поліції охорони з фізичної безпеки в Києві, фізична особа Сиропіл О.П. найняла охорону у Києві. На думку журналістів, мова йде про Олександра Миколайовича Сирополя — завгоспа Медведчука з його особистого маєтку.

«Тобто, попри санкції щодо блокування всіх активів Медведчука і Марченко, їм, очевидно, вдається оплачувати послуги поліції охорони в будинку Марченко за допомогою завгоспа Медведчука», — ідеться в матеріалі.
silmedia_zgcl/9q6t854Sg.png

SPA-готель, що розташований на Івано-Франківщині, належить компанії Укркапітал. Раніше Медведчук переписав цю фірму на Марченко. Наразі готель під арештом та його передали у тимчасове управління державному агентству АРМА. Поліцію охорони в готель Медведчука найняла ноунейм-компанія ТОВ Файрікс Груп.

За словами журналістів, зовні ця фірма не веде до Медведчука, "але пояснити її бажання оплачувати охорону готелю Медведчука можна саме тим, що вона діє в інтересах «Медведчука-Марченко».

silmedia_zgcl/skdBU5VSg.png

Закарпатська дача Медведчука Ведмежа діброва в селі Жденієво належить фірмі Спорт-Тур Медведчука-Марченко. Журналісти повідомляють, що на дачі присутня поліція охорони, яка в серпні 2022 року уклала договір із ноунейм-фірмою Файрікс груп.

«Таким чином, Медведчуку і Марченко вдається фінансувати послуги української поліції охорони навіть у 2023 році - за допомогою завгоспа Медведчука і ТОВ Файрікс груп», — зазначають журналісти.

Нагадаємо, правоохоронці передали авто родичів Медведчука на потреби українських захисників.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар