Мешканців київського зоопарку після ракетної атаки балують горіхами, але можуть перевести на антидепресанти

Після сьогоднішньої ракетної атаки на Київ і падіння уламків однієї з ракет на територію київського зоопарку, за тваринами будуть спостерігати протягом найближчих днів і, якщо буде необхідно, дадуть їм у воду антидепресанти.

Про це в коментарі The Guardian сказав директор київського зоопарку Кирило Трантін.

silmedia_zgcl/w2IAjfU4g.jpeg
Директор зоопарку Кирило Трантін перебував у сховищі за кілька сотень метрів звідти разом із близько 20 іншими співробітниками

Російська ракета минулої ночі пошкодила дерева на території та впала поруч із вольєрами з грифами та родиною єнотів.

Директор зоопарку Кирило Трантін перебував у сховищі за кілька сотень метрів звідти разом із близько 20 іншими співробітниками, коли розгорталася інтенсивна атака.

«Була 2:50 ночі. Це було дуже гучно і дуже яскраво. Ми почули вибух. Пожежі не було, і, на щастя, ніхто з людей і тварин не постраждав. Поліція прибула і забрала частину ракети, яку було збито», - розповів директор.

Трантін сказав, що уламки прибрали, а зоопарк відкрився для відвідувачів, як зазвичай, о 10 ранку. За його словами, тварини не виглядали занепокоєними, але вони отримають додаткові яблука та горіхи.

«Росіяни не люди. Нас хочуть покарати і налякати. Їм наплювати на міжнародне право чи норми. Але ми вже більше року тримаємося і не піддамося. Десятеро моїх колег по зоопарку воюють в складі української армії, в тому числі троє в Бахмуті», - додав директор зоопарку.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Ігор Вишневський

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар