Міністр культури Олександр Ткаченко подав у відставку

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко на своїй сторінці в соцмережі фейсбук після опівночі 21 липня повідомив, що подав Прем'єр-міністрові заяву про відставку.

silmedia_zgcl/HllzhCj4R.webp

Глава Мінкульту вночі повідомив, що ввечері 20 липня приніс премʼєр-міністру Денису Шмигалю заяву про відставку. Як ідеться в дописі, відповідну заяву він написав «через хвилю непорозуміння щодо важливості культури під час війни».

«Культура під час війни важлива, бо це війна не тільки за території, а за людей, а люди – це наша памʼять, історія, мова, творчість попри війну, спадщина і минуле заради майбутнього.
І приватні, і бюджетні кошти під час війни на культуру не менш важливі, ніж на дрони, тому що культура це щит нашої ідентичності і наших кордонів. І це принципова моя позиція проти інших», – йдеться в повідомленні міністра.

Ткаченко також зазначив, що після цього він дізнався про заяву Президента Зеленського, який також доручив Главі Уряду розглянути питання. За словами міністра культури ця заява його здивувала.

silmedia_zgcl/RCemhCjVR.jpeg

Нагадаємо, що відставки керівника Мінкульту в країні вимагали досить давно. Цьому передували його заяви проти закриття музею Булгакова та висловлювався за співпрацю з «корисними росіянами».

У червні на сайті Кабміну зібрала необхідну кількість голосів за його відставку відповідна петиція. Але тоді Денис Шмигаль відповів, що не бачить підстав для звільнення Глави Мінкульту.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Віталій Улибін

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар