Міністра агрополітики підозрюють у заволодінні землею на майже 300 млн грн

Ексголові аграрного комітету Верховної ради та чинному міністру вручили підозру в незаконному заволодінні землею на 291 млн грн та спробі заволодіти ділянками ще на 190 млн грн.

silmedia_zgcl/iwIG-IBIR.jpeg
Фото: НАБУ

Про це повідомляє НАБУ.

До складу злочинної групи на чолі з топпосадовцем входили службові особи органів Держгеокадастру, а також куратори, які контролювали діяльність цих органів.

Учасники схеми знищили документи, на підставі яких два держпідприємства на Сумщині мали право постійного користування землею. Через їх відсутність обласний Держгеокадастр склав акт про самовільне зайняття цих ділянок.

Надалі за допомогою підконтрольних посадовців обласного Держгеокадастру ділянки передали у власність заздалегідь визначеним жителям під виглядом реалізації їх права на безкоштовну землю. При цьому, щоб отримати землю, необхідно було підписати договір про її передачу в оренду приватному агрохолдингу до її отримання.

Учасники оборудки у 2017-2021 роках заволоділи 1250 земельними ділянками загальною площею 2493 га на понад 291 млн грн. Вони також спробували заволодіти 3282 га землі вартістю близько 190 млн грн, однак їм завадили правоохоронці.

Нагадаємо, ДБР розслідує дезертирство військових, які розстріляли поліцейських на Вінниччині.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Треш"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар