Міноборони створило агентство, яке купуватиме продукти для військових

З грудня 2023 року закупівлями продуктів для Збройних сил України займатиметься державне агентство «Державний оператор тилу».

silmedia_zgcl/yvv8vOVIR.jpeg
Фото: Facebook Петра Порошенка

Про це повідомляє заступник міністра оборони України Дмитро Кліменков, пише «Інтерфакс».

Міністерство оборони оголосило торги на закупівлю їжі для українських військових. У правилах цих торгів будуть зміни, щоб уникнути перебоїв у постачанні харчування та корупції. За новими правилами торги триватимуть три місяці (із січня до березня 2024 року) замість пів року.

«Мета цих змін у тому, щоб не було перебоїв у постачанні їжі і, найголовніше, унеможливити корупцію. З грудня цього року всіма закупівлями Міністерства оборони України займатиметься агентство «Державний оператор тилу». Це наш новий інструмент у закупівлях, який повністю візьме на себе весь функціонал», — розповів Дмитро Кліменков на брифінгу.

Державний орган аналізуватиме ринок, ціни. Працівники агентства спілкуватимуться з постачальниками напряму, оцінюватимуть їх і аналізуватимуть роботу.

У Міноборони додали, що очікують від Кабінету Міністрів ухвалення найближчим часом двох постанов, після чого «де-юре на 100% агентство закупівель із тилу запрацює». Гендиректором «Державного оператора тилу» міністр обророни Рустем Умєров призначив Арсена Жумаділова.

Нагадаємо,

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар