Міносвіти затвердило дати іспитів для вступників

Міністерство освіти і науки України затвердило календарний план організації та проведення Національного мультипредметного тесту у 2024 році.

silmedia_zgcl/7Zf8RFTSR.jpeg

Про це повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Тестування проходитиме у дві сесії – основну і додаткову:

  • основна відбудеться 14 травня – 25 червня;
  • додаткову проведуть 11–19 липня.
silmedia_zgcl/21QngFTIg.png

Також у МОН передбачили два періоди реєстрації вступників, які бажають узяти участь в НМТ, — основний та додатковий.

Основний період триватиме з 14 березня до 11 квітня включно. А до 15 квітня зареєстрований учасник зможе в персональному кабінеті внести зміни (наприклад, вибрати інший предмет чи населений пункт в Україні/за кордоном, у якому він бажає пройти НМТ).

У додатковий період (10–15 травня) учасники зможуть зареєструватися для проходження НМТ під час додаткових сесій особи, які не змогли цього зробити з поважних причин під час основної сесії.

З 8 травня для зареєстрованих учасників основних сесій тестування відкриють можливість завантажити зі своїх персональних кабінетів запрошення, де буде зазначено дату, час і місце проведення НМТ. Учасники додаткових сесій дізнаються про дату, час і місце проведення тестування після 8 липня.

Інформацію про результати основних сесій НМТ за шкалою 100-200 балів буде розміщено в персональних кабінетах учасників до 2 липня, додаткових сесій – до 26 липня.

Нагадаємо, учасники складатимуть НМТ з усіх предметів в один день. Дві години випускники пишуть тест, потім перерва і продовження тестування. Якщо під час складання тесту пролунає сигнал повітряною тривоги учні зможуть пройти в укриття. Пробного НМТ цьогоріч не проводитимуть. Ті, хто не планує вступати у виш, можуть не складати тест.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Користь"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар