На Дніпропетровщині мама пораненого воїна веде уроки школярам з палати сина

Мама Володимира Овсянікова доглядає сина, який втратив на війні руку й око та веде онлайн-уроки школярам з палати лікарні.

silmedia_zgcl/l0o2uVhIg.jpeg

Про це повідомив Національний реабілітаційний центр НЕЗЛАМНІ.

Володимир Овсяніков 47 років, він переніс більше 20 операцій. На захисника чекає ще близько 10 втручань.

Він народився у селі Андріївка на Дніпропетровщині. З початку повномасштабної війни Володимир вирішив йти в ЗСУ, однак йому відмовили за станом здоров'я. У березні він доєднався до війська та став розвідником. У липні 2023 року Володимира поранили на фронті:

«Тоді був сильний обстріл. Росіяни атакували нас з усіх сторін. Я коригував вогонь. Був приліт і один з моїх побратимів отримав поранення, я підбіг йому допомогти і в той же момент ворог поцілив прямо в нас — весь удар я прийняв на себе», — розповів розвідник.

Уламки посікли майже все тіло захисника. Володимир втратив праву руку, частину пальців на лівій та око. Також постраждала права нога воїна та був ризик ампутації.

До реабілітаційного центру розвідника доправили у важкому стані. З Володимиром приїхала його мама вчителька, яка продовжувала дистанційно читати уроки своїм учням.

«Аби врятувати нижню кінцівку захисника, ми виконали серію важких реконструктивних операцій - всього 10. Одну з них - спільно з американськими хірургами. А саме - відновлення цілісності кістки та free flap - пересадку власних м’яких тканин пацієнта», — зазначили у реабілітаційному центрі.

Наступні операції з відновлення обличчя виконають щелепно-лицеві хірурги. Далі захиснику необхідні місяці реабілітації та встановлення сучасного протезу руки. Після відновлення воїн планує повернутися на фронт:

«Попри все, я мрію повернутися на фронт. Знаю, що це вже не буде “нуль”, але я хочу бути корисним та допомагати своїм побратимам», — зазначає Володимир.

Нагадаємо, на Волині збудують центр реабілітації для важкопоранених військових.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар