На фронт передали шість медичних контейнерів для порятунку поранених

Українські та французькі волонтери відправили військовим шість мобільних стабілізаційних контейнерів. Завдяки конструкціям надаватимуть медичну допомогу воїнам на найгарячіших ділянках фронту.

silmedia_zgcl/oO2eAeESg.jpeg

Мобільні контейнери STABNET можна перевозити пікапом по легкому бездоріжжі. Вони мають підсилити роботу стаціонарних стабілізаційних пунктів бойових бригад:

«Передусім — скоротити час стабілізації важких поранених та зменшити ризики ампутацій кінцівок через бактеріальне зараження. Їхньою перевагою є швидкість розгортання та згортання, можливість рятувати бійців в потрібний час в потрібному місці», — розповіли в організації Stabnet.

Всередині контейнерів є операційний стіл, кардіомонітор, апарат для ШВЛ, дефібрилятор, апарат УЗД та інше обладнання. Контейнер повністю автономний, має кондиціонер та обігрівач, водо- та енергозабезпечення.

Шість Стабнетів отримають Третя окрема штурмова бригада та Другий інтернаціональний легіон. Контейнер, який передали до інтернаціонального легіону, отримав власне ім’я. Його назвали Адріан, на честь французького добровольця, який служив у цьому батальйоні і загинув, захищаючи Україну.

Команда проєкту планує знайти кошти на 100 стабілізаційних контейнерів, які утворять нову мобільну мережу екстреної допомоги вздовж всієї лінії фронту.

Нагадаємо, для ГУР передали БТР вітчизняного виробництва «Дозор-Б».

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар