На Європу обрушився шторм «Кіаран»

Від шторму «Кіаран» постраждали регіони Франції, Британії, Іспанії та Нідерландів. Циклон зірвав дахи з деяких будівель та залишив більше мільйона домогосподарств без електрики.

silmedia_zgcl/3ujvwd4SR.jpeg
Фото: Finnbarr Webster/Getty Images

Про це повідомляють ВВС та Bloomberg.

Північно-західне узбережжя Франції постраждало від негоди, оскільки швидкість вітру досягала 207 км/год. Шторм залишив без світла 1,2 мільйона будинків у Франції, 780 тисяч з яких розташовані в Бретані. Французька влада закликає місцевих жителів залишатися вдома. Від шторму одна людина загинула.

До ранку п'ятниці у Франції очікують на масові збої в русі транспорту, по всій країні закриті кілька аеропортів і залізничні лінії.

В Англії через потужні повені, які викликав шторм, скасували навчання в школах, а в приморському місті Тенбі, що у Вельсі евакуюють жителів через потенційну загрозу життю. Відомо, що без світла залишились 9000 домівок. Буря також рознесла будинки на острові Джерсі.

У Нідерландах було скасовано сотні рейсів через шторм. Прогнозуються пориви вітру до 110 кілометрів на годину. Повідомляється, що у нідерландському місті Апелдорн через негоду постраждала жінка, яка їхала на велосипеді. На неї впало дерево. Вона отримала тілесні ушкодження та була доставлена ​​в лікарню. У деяких містах країни скасовані заняття у школах і вищих навчальних закладах.

Нагадаємо, на Мексику обрушився ураган з найвищим рівнем небезпечності.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар