На Херсонщині викрили 26 поліцейських, які катували мирних жителів

У Херсонській області правоохоронці викрили злочинне угрупування з 26 поліцейських, які підтримували російську окупацію та катували жителів Нової Каховки.

silmedia_zgcl/kBbGGl4Ig.jpeg

Про це повідомили В Офісі Генпрокурора.

За інформацією слідства, з початку окупації Херсонщини, українці та громадяни рф створили у місті Нова Каховка псевдоорган «Новокаховский городской отдел полиции Главного управления МВД Херсонской области».

У злочинне угрупування входили колишні працівники Нацполіції та місцеві жителі Нової Каховки з проросійськими поглядами. Їх призначили на відповідні псевдопосади у так званий «Новокаховский городской отдел полиции Главного управления МВД Херсонской области» з присвоєнням спеціальних звань.

Вони виконували злочинні завдання керівництва рф, допомагали окупантам проводити незаконний референдум. Поліцейські шукали та усували місцевих мешканців, які не підтримують ворога і несуть загрозу діяльності окупаційної влади, придушували проукраїнські мітинги.

Обвинувачені викрадали тих, хто підтримує Україну, учасників АТО та ООС, працівників правоохоронних органів, катували їх, проводили з ними «слідчі дії» із застосуванням тортур та тривалий час утримували у нелюдських умовах в підвальних приміщеннях захопленого відділку поліції у м. Нова Каховка.

Правоохоронці проводять слідчі дії, щоб притягнути чоловіків до відповідальності за злочини проти України.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Треш"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар