На Хмельниччині чоловік, який ігнорував повістки, отримав три роки тюрми

У Кам’янці-Подільському судили чоловіка, який двічі проігнорував повістки та не прийшов до військкомату для відправки на службу. Його визнали винним в ухиленні від призову та призначили три роки тюрми.

silmedia_zgcl/LXeQ07NIR.jpeg
Фото ілюстративне

У вироку йдеться, що обвинувачений визнав провину. Чоловік розповів, що 5 квітня, коли йшов на роботу і його зустріли працівники ТЦК, які своєю машиною доправили його для уточнення даних військового обліку. Того ж дня його скерували на медкомісію, яка визнала чоловіка придатним до служби. Відтак йому видали повістку з вимогою прибути 24 квітня до пункту збору, аби вирушити на службу.

Чоловік пояснив, що мав невирішені проблеми, а також збирався оскаржити дії працівників військкомату, тому не з'явився у зазначений час. Надалі під час розслідування кримінального провадження йому у приміщенні районного управління поліції вдруге вручили повістку, за яку він не розписався, і також не з’явився 28 липня 2023 року до ТЦК.

Чоловіка судили за статтею 336 ККУ (ухилення від призову). Суддя призначив мінімальне покарання за цією статтею – три роки тюрми.

Раніше ми писали, п'ять років за спізнення з відпустки: на Хмельниччині засудили військового.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Валерія Литвин

Ще з рубрики: "Треш"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар