На Хмельниччині затримали депутатку та її дітей, які працювали на фсб

Служба безпеки України викрила агентів фсб, яка діяла на Хмельниччині. За російськими вказівками, вони шукали вогневі групи ППО.

silmedia_zgcl/QoVtLuySR.jpeg

До ворожого осередку входили депутатка місцевої ради та двоє її дітей: 42-річний син і донька, якій виповнилося 37 років.

Агенти рф шукали системи ППО, а також місця особового складу, військової техніки та складів з озброєнням ЗСУ. Щоб отримати розвіддані, ворожі агенти під виглядом сімейних поїздок об’їжджали територію області на авто.

silmedia_zgcl/1pjcLusIg.jpeg

Під час таких поїздок посадовиця приховано фотографувала «потрібні» об’єкти, а син в цей час робив відповідні позначки на картах Google. Отриману інформацію депутатка-зрадниця узагальнювала, а потім у формі агентурного «звіту» направляла месенджером своєму куратору з фсб.

За виконання завдань ворожі агенти отримували гроші. Їх затримали «на гарячому», коли вони шпигували за вогневими групами протиповітряної оборони.

СБУ повідомила затриманим про підозру у держзраді. Наразі вони перебувають під вартою. Їм загрожує довічне позбавлення волі.

Нагадаємо, ДБР викрило дезертира з Луганщини, який ошукав державу на 2,6 млн грн.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Треш"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар