В Одесі затримали Романа Гринкевича

22 січня при спробі виїхати за межі країни правоохоронці затримали Романа Гринкевича, який причетний до організації, що поставила для ЗСУ неякісний одяг.

silmedia_zgcl/dAOKC_cSR.jpeg

Про це повідомили в Офісі Генпрокурора.

За даними слідства, Роман Гринкевич виїхав до Одеси 17 січня і з того часу готувався перетнути державний кордон та виїхати з України. 19 січня за клопотанням прокурорів суд надав дозвіл на його затримання.

Наразі вирішується питання щодо обрання затриманому запобіжного заходу. Інші четверо підозрюваних перебувають під вартою.

silmedia_zgcl/nskE3_cIR.jpeg

Нагадаємо, бенефіціар трьох підприємств створив злочинну організацію, щоб викрасти кошти з бюджету. Учасники схеми уклали договори із Міністерством оборони України на постачання військового одягу для потреб ЗСУ. Згідно проведених експертиз, внаслідок поставки неякісного одягу, державі в особі Міноборони завдано шкоду на суму понад 934 млн грн.

Всім учасникам повідомили про підозру у створенні злочинної організації та участі у ній, а також шахрайстві, вчиненому в умовах воєнного стану в особливо великих розмірах (ч.ч. 1,2 ст. 255, ч 5 ст. 190 КК України).

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар