На Львівщині чоловік у військовій формі погрожував священнику, який не з'явився у військкомат

У Стрийському районі Львівщини записали відео, на якому чоловік у військовій формі погрожує силою відвезти священника у ТЦК.

silmedia_zgcl/9ntOe-vIg.webp
Фото ілюстративне

Про це повідомляє Львівський обласний ТЦК та СП та очільник Львівської ОВА Максим Козицький.

На відео чоловік у військовій формі зневажливо говорить зі священником і звинувачує його у неявці до ТЦК та СП. Чоловік у військовій формі каже, якщо священник не зʼявиться у військкомат, то його відвезуть туди силою.

Очільник Львівської ОВА стверджує, що люди на відео знайомі, і в чоловіка у військовій формі є особиста образа на отця, а ситуація потребує повного зʼясування, адже в інтернеті є лише фрагмент відеозапису і вирвана з контексту розмова.

Подію прокоментував і Львівський обласний ТЦК. У відомстві заявили, що провели службову перевірку. У військкоматі з'ясували, що у процес уточнення даних для військового обліку втрутився цивільний у військовій формі. Чоловік мав особисту неприязнь до священнослужителя, кажуть у військкоматі.

Водночас дії працівників ТЦК та СП були правомірними, повістка була виписана заздалегідь. Священник, який являється військовозобовʼязаним викликався у ТЦК та СП для уточнення військооблікових даних.

Нагадаємо, у Львові розслідують затримання чоловіка працівниками ТЦК.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Треш"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар