На Netflix покажуть п'ять українських фільмів

З початку червня на Netflix стали доступними для перегляду чотири українські фільми: «Уроки толерантності», «Пограбування по-українськи», «Тісто», «Чому я живий». 12 червня українці зможуть переглянути на платформі стрічку «Я і Фелікс».

silmedia_zgcl/p_8NAXyIR.jpeg
Кадр із фільму «Чому я живий»

«Уроки толерантності»

За сюжетом фільму, провінційна шкільна вчителька, бажаючи врятувати свою родину від розпаду та кредитів, вмовляє чоловіка і дітей підписатися на державну програму з євроінтеграції «Уроки толерантності». За її умовами, вони мають на певний час оселити у себе вдома ЛГБТ-представника та активіста. Тепер родина вимушена боротись із власною гомофобією та неприйняттям інакшості.

Переглянути фільм можна за посиланням.

«Пограбування по-українськи»

У фільмі дитячий тренер із плавання Алекс (Остап Халавко) закохується у недосяжну красуню (Даша Астаф'єва). Для того, щоб вразити кохану й різко змінити своє життя Алекс вирішує пограбувати банк. Звичайно, пограбування йде не за планом й обертається непередбачуваними пригодами не тільки для головного героя, а й для всіх, хто опинився поруч.

Стрічка доступна за посиланням.

«Чому я живий»

У основі сюжету історичної драми «Чому я живий» – автобіографічне оповідання Євгена Мітька «Тепер я турок, не козак».

Події розгортаються на околиці Маріуполя. Юні Фрося (Анастасія Марків) та Льончик (Роланд Мішко) мріють одружитися. Головна перепона на шляху до щастя – упереджене ставлення батька Фросі (Віктор Жданов) до національності хлопця. Він вважає неприпустимим поріднитися з євреями. Початок Другої світової війни та життя у окупації багатьох змусить переосмислити життєві цінності. Переглянути фільм можна тут.

«Тісто»

Документальний фільм «Тісто» вийшов у прокат у травні 2024 року. У стрічці Ольга та Володимир досліджують, яким буває хліб у різних куточках України. Вони вирушили у довгу мандрівку, завітали до кожного регіону аби дізнатися більше про місцеві традиції приготування страв із борошна. Зустрічалися з професійними кулінарами та простими сільськими бабусями аби не пропустити найменші нюанси випікання хліба, приготування галушок чи пляцків.

Фільм доступний за посиланням.

«Я і Фелікс»

Фільм зняли за мотивами книжки «Хто ти такий!?» українського письменника та військовослужбовця Артема Чеха. «Я і Фелікс» — це історія дорослішання хлопця Тимофія у 90-х. У центрі сюжету – його стосунки із сім’єю, друзями, першим коханням, і з колишнім контррозвідником Феліксом, який служив під час війни в Афганістан.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Культура"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар