На Netflix вийшов фільм «Ми були рекрутами»

На платформі Netflix з'явився фільм Любомира Левицького «Ми були рекрутами» про бійців Третьої окремої штурмової бригади.

silmedia_zgcl/7INX03wIg.png
Кадр із фільму «Ми були рекрутами»

У центрі сюжету фільму — військовослужбовець з позивним «Журналіст», який замість того, щоб описувати історичні події для ЗМІ, стає їхньою частиною та доєднується до битви.

Головний герой має подолати шлях від новобранця на полігоні, до досвідченого воїна, який бере участь у боях на передовій. Глядачі зможуть почути історії безпосередньо від учасників подій, військовослужбовців бригади. У фільмі показані реальні бійці, такі як Тоха, Хата, Схід, Дацик, Істок, Хельга, Док та Хмурий.

«Ця робота для мене – це фільм-послання, фільм-мотивація та фільм-маніфест майбутнім рекрутам, а також світовій аудиторії, щоб вони могли зрозуміти, які вони – справжні герої сьогоднішніх днів. У своїх інтерв'ю наш герой розкриває бійців не тільки як професійних військових, а і як звичайних людей, філософів, просто хлопців, які мають мрії про сім’ю та мирне життя у своїй країні», – розповідає Любомир Левицький.

У Третій штурмовій зазначили, що фільм у прокаті переглянули 32 тисячі глядачів. Стрічка зібрала понад п'ять мільйонів касового збору.

Нагадаємо, «Думками навиворіт 2» став найкасовішим фільмом, обігнавши «Дюну».

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Культура"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар