На німецькому танцювальному фестивалі росіянка побила українку

У Дюссельдорфі під час танцювального фестивалю росіянка вдарила українку та облила її водою.

silmedia_zgcl/CqcTnKrVR.jpeg
Фото: учасники танцювального фестивалю

Про це повідомила подруга постраждалої Юлія Федорова.

За словами Юлії, російська танцівниця накричала на українку через напис на футболці. Росіянка обізвала дівчину з України «нацисткою» та звинуватила її у заклику вбивати росіян. Після цього вдарила дівчинку та облила водою.

Юлія розповіла, що організатори конкурсу не намагались розібратись у конфлікті, а попросили росіянку та українку покинути фестиваль.

«Я вважаю це неправильним стосовно людини, яку образили без причини. Ця війна зруйнувала наші життя. Забрала багато хороших людей – моїх друзів і їхніх родичів. І я не дозволю жодній російській с-ці ображати українців. Ви можете і далі говорити, що танці та мистецтво поза політикою, але не варто недооцінювати ефект російської пропаганди», – написала Юлія.

Організатори танцювального фестивалю відреагували на інцидент. Вони прокоментували, що не знають, хто винний у конфлікті і довірили розібратись у цій справі поліції. Організатори заявили, що засуджують війну росії проти України, проте не збираються дискримінувати людей через національність.

Нагадаємо, в Україну прибув прем’єр-міністр Іспанії Педро Санчес.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар