На Одещині проведуть масштабний фестиваль української культури «ВиделкаFest»

З 14 по 16 липня у місті Вилкове, що на Одещині, проведуть масштабний фестиваль української культури «ВиделкаFest».

silmedia_zgcl/1O4tZCr4R.jpeg
Фото: Офіційна сторінка заходу у Facebook

Організатором та бренд-менеджером фестивалю став військовослужбовець 56-ї окремої мотопіхотної Маріупольської бригади Сергій Гнезділов.

Військовий – уродженець Вилкового, міста, де проводитимуть дійство. За його словами, мета проведення фестивалю – «привезти українську культуру в глибинку». Сергій розповів, що ідея організувати подібний захід виникла в нього давно, але певні життєві реалії ставали на заваді її втілення.

«То корона, то війна», – пояснив чоловік.
silmedia_zgcl/a2keMjrVR.jpeg
Сергій Гнезділов. Фото з особистої сторінки у Facebook

Організовують фестиваль здебільшого в телефонному режимі.

«Дзвонив знайомим, де вони допомогли, де інші люди», – розповів військовий.

Основними напрямками масового дійства обрали українські книжки, музику та фільми. На відвідувачів триденного заходу чекають зустрічі з письменниками, живі виступи сучасних українських музикантів, нові знайомства та перегляди різних кінострічок.

silmedia_zgcl/zzvmnC94R.jpeg
Програма фестивалю
«Це некомерційний фестиваль, який об'єднує три громадські організації та активних громадян з однією спільною метою – привезти сучасну українську культуру до перлини Одещини», – йдеться на офіційній сторінці «ВиделкаFest».

Оскільки дійство організовують власними силами Сергія Гнезділова та активних громадян, всі охочі можуть зробити свій вклад в проведення фестивалю, задонативши зручну для себе суму. Зробити це можна за посиланням на банку, або за реквізитами: 4149629389272527.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар