На окупованій Луганщині діти вивчатимуть книгу про «звірства сучасних бандерівців»

Окупанти завезли до шкіл та бібліотек Луганської області п'ять тисяч примірників пропагандистської книги «Чорна книга. Звірства сучасних бандерівців – українських неонацистів. 2014 – 2023».

silmedia_zgcl/cL07DBGSg.webp

Про це повідомляє «Читомо».

Пропагандисти розповідають, що книга складається з двох частин та передмови. На початку книги міністр оборони рф Шойгу пише, що хрести на техніці ЗСУ символізують нацистську свастику. Також в ній міститься цитата президента рф Путіна: «Ми не починали ніяких бойових дій. Ми намагаємося їх закінчити».

В анотації книжки написано, що книжка описує масові мінування мирних територій, спалення мирних жителів, обстріли лікарень та шкіл.

«Література розповідає про наслідки, містить фотографії та розповіді жертв і очевидців про тортури, вбивства та розбої, які здійснюють українські військовослужбовці з 2014 року до наших днів», — описують книгу російські пропагандисти.

Вигадані українські злочини у книжці називають «геноцидом мирного населення Донбасу».

Книжку видало міністерством оборони рф спільно з російським військово-історичним товариством у співпраці зі слідчим комітетом росії, фондом дослідження проблем демократії, міжнародним громадським трибуналом зі злочинів українських неонацистів.

Нагадаємо, росіяни завезли кілька тисяч пропагандистських книжок на окуповану частину Херсонщини.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар