На окупованій Луганщині діти вивчатимуть книгу про «звірства сучасних бандерівців»

Окупанти завезли до шкіл та бібліотек Луганської області п'ять тисяч примірників пропагандистської книги «Чорна книга. Звірства сучасних бандерівців – українських неонацистів. 2014 – 2023».

silmedia_zgcl/cL07DBGSg.webp

Про це повідомляє «Читомо».

Пропагандисти розповідають, що книга складається з двох частин та передмови. На початку книги міністр оборони рф Шойгу пише, що хрести на техніці ЗСУ символізують нацистську свастику. Також в ній міститься цитата президента рф Путіна: «Ми не починали ніяких бойових дій. Ми намагаємося їх закінчити».

В анотації книжки написано, що книжка описує масові мінування мирних територій, спалення мирних жителів, обстріли лікарень та шкіл.

«Література розповідає про наслідки, містить фотографії та розповіді жертв і очевидців про тортури, вбивства та розбої, які здійснюють українські військовослужбовці з 2014 року до наших днів», — описують книгу російські пропагандисти.

Вигадані українські злочини у книжці називають «геноцидом мирного населення Донбасу».

Книжку видало міністерством оборони рф спільно з російським військово-історичним товариством у співпраці зі слідчим комітетом росії, фондом дослідження проблем демократії, міжнародним громадським трибуналом зі злочинів українських неонацистів.

Нагадаємо, росіяни завезли кілька тисяч пропагандистських книжок на окуповану частину Херсонщини.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар