На Прикарпатті викрили керівництво лісгоспу, яке незаконно вирубало лісу на 250 млн грн

Державне бюро розслідувань викрило на Прикарпатті керівництво лісгоспу, яке роками незаконно рубало ліс на заповідній території, завдавши збитків на 250 мільйонів гривень.

silmedia_zgcl/_uKeb--Ig.jpeg
Фото ілюстративне

Про це повідомили в ДБР.

Правоохоронці повідомили про підозру групі посадовців державного підприємства «Кутське лісове господарство», яка незаконно рубала ліс на території Національного природного парку «Гуцульщина».

Створив групу керівник лісгоспу ще у 2018 році. Посадовці незаконно видавали документи для проведення рубок на ділянках, які вже понад 20 років не є в підпорядкуванні лісового господарства, а входять до складу Національного парку.

Зрубану деревину вони продавали населенню, а гроші привласнювали. Протиправна діяльність ділків впродовж кількох років завдала збитків екології на майже 250 млн грн.

До складу групи також входили: виконувач обов’язки головного лісничого, лісничий та інженер з охорони та захисту лісу. Вони незаконно санкціонували та забезпечили рубку цінних дерев різних порід.

Чотирьом учасникам злочинної групи повідомлено про підозру у зловживанні службовим становищем та у незаконній порубці та збуті дерев на території природно-заповідного фонду.

Нагадаємо, у Харкові вкрали 160 млн грн, виділених на відновлення міста.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Треш"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар