На Сумщині проведуть евакуацію жителів прикордоння — ОВА

Рада Оборони Сумщини вирішила підготуватися та провести евакуацію жителів, які живуть у 5-кілометровій прикордонній зоні.

silmedia_zgcl/Qg9C2mC4g.jpeg

Як повідомила Сумська обласна військова адміністрація, в області із січня по липень 2023 року від російських обстрілів загинуло 35 цивільних. Люди гинуть не лише від артилерійських обстрілів.

Зухвале вбивство лісників у Свеській громаді та жителів Шалигинської громади — справа рук російських ДРГ, які останнім часом все частіше заходять на нашу територію. Перебування жителів у п’ятикілометровій зоні не дає змоги нашим військовим ефективно реагувати на ворожі дії», — йдеться у повідомленні.

Евакуація розпочнеться тільки після того, як жителям прикордоння роз’яснять їхні права, коли їм забезпечать необхідні засоби й ресурси. А також після того, як кожна родина у прикордонних населених пунктах буде готова до переміщення.

В ОВА додали, що евакуація буде проводитись з відповідним прикриттям військових ЗСУ, аби не дати ворогу жодного шансу здійснити провокацію і наразити наших жителів на небезпеку.

Нагадаємо, окупанти атакували будівлю СБУ в Сумах.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Валерія Литвин

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар