На Тернопільщині судитимуть двох військових за катування чоловіків

Правоохоронці скерували до суду обвинувальний акт стосовно двох військовослужбовців об’єднаного Тернопільського ТЦК, які побили чоловіків у жовтні 2023 року.

silmedia_zgcl/CArpFyFIR.jpeg

Про це повідомили в Офсі Генпрокурора та ДБР.

Слідство з'ясувало, що увечері 6 жовтня у середмісті Тернополя солдат-гранатометник з іншими військовослужбовцями зупинили місцевого мешканця для перевірки документів.

З’ясувавши, що чоловік народився в російському Мурманську, хоч і є громадянином України, вони запропонували йому проїхати до військкомату. Після відмови тернополянина силоміць заштовхали до автомобіля, завдаючи при цьому ударів, та доправили до приміщення ТЦК.

Згодом його та ще одного мобілізованого військові побили у приміщенні військкомату. Солдат-гранатометник та командир відділення охорони били чоловіків, які лежали на ліжках у ТЦК. Відповідне відео було поширене в соцмережах. Один з потерпілих отримав середньої тяжкості тілесні ушкодження, а інший – легкі.

silmedia_zgcl/qMmhKyFSg.jpeg

Працівники ТЦК хотіли силою змусити чоловіків пройти військово-лікарську комісію, а також покарати їх за конфлікт з черговим, якого ті намагалися побити та відібрати зброю.

Солдата-гранатометника обвинувачують у незаконному позбавлені волі людини, катуванні та умисному завданні тілесних ушкоджень середньої важкості. Командира відділення охорони — у катуванні та завданні легких тілесних ушкоджень.

Нагадаємо, 11 жовтня командиру відділу охорони та солдату-гранатометнику повідомили про підозру у катуванні.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Треш"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар