Над Україною знищили 13 ракет

Вночі 15 лютого росіяни атакували територію України авіаційними, крилатими, балістичними, зенітними керованими ракетами.

silmedia_zgcl/8cAH18hSR.jpeg
Наслідки ранкової атаки на Львів. Фото: Садовий

Повітряні Сили знищили над Україною:

  • 8/12 крилатих ракет Х-101/Х-555/Х-55;
  • 1/6 балістичну ракету «Іскандер-М»/KN-23;
  • 0/2 зенітні керовані ракети С-300;
  • 2/2 крилаті ракети «Калібр»;
  • 2/4 керовані авіаційні ракети Х-59.

Усього Сили ППО знищили 13 з 26 ракет різних типів.

silmedia_zgcl/l4rHbUhIR.jpeg

Наслідки російської атаки

У Львові є влучання в об'єкт інфраструктури. Вибуховою хвилею вибило вікна у житлових будинках на вулиці Науковій. За інформацією мера міста, постраждали дві школи та один садок, вибито 400 вікон. Загалом росіяни пошкодили 18 житлових будинків. Медики надали допомогу трьом пораненим львів'янам.

На Київщині працювали сили ППО. Уламки пошкодили сім будинків, авто. У деяких будинках вибиті вікна та пошкоджені дахи. На столицю ракети заходили з різних напрямків. Усі були знищені. Без жертв та руйнувань.

Прірва від збитої ракети на Київщині

Близько 00:05 ворог завдав ракетного удару по Чугуєву. Повністю зруйновано житловий будинок та частково зруйновані три поряд розташовані приватні будинки. Від удару загинула 67-річна жінки.

У Полтавській області окупанти влучили у складське приміщення у Миргородському районі. Обійшлося без жертв.

У Дніпропетровській області ворог атакував обʼєкти цивільної інфраструктури. У Запоріжжі є влучання по об’єкту інфраструктури. Одна людина поранена. На Хмельниччині є ушкодження цивільних об'єктів.

Під час ранкової тривоги в Івано-Франківській області знищили ворожу ціль. Від падіння уламків відбулося незначне загоряння покрівель господарських будівель. Без жертв та значних руйнувань.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар