Напад на військового в Дніпрі: що відомо про конфлікт та причетність Тищенка

20 червня у центрі Дніпра невідомі у камуфляжі напали на колишнього військовослужбовця спецпідрозділу Kraken Дмитра «Сина» Павлова, коли той гуляв з дитиною та друзями.

silmedia_zgcl/yQT0he8Ig.jpeg
Військовий Дмитро Павлов

За словами блогера Ігоря Лаченкова, люди у формі з оточення Тищенка побили і скрутили воїна. Це сталося після того, як Павлов посперечався з нардепом. На одному з відео поряд із чоловіком у цивільному справді стоїть людина, схожа на Тищенка. На ролику видно, як група людей у формі оточила чоловіка та взяла його в кайданки. Тим часом один із «охоронців» обшукував сумку Павлова та вдарив його.

Реакція Тищенка

Микола Тищенко стверджує, що під час проведення обшуків на нелегальних ботофермах на «представників поліції напали». Водночас пресслужба поліції не заявляла про напад на власних співробітників.

Нардеп пише, що Дмитро Павлов завдав кількох ударів слідчому, який працював на обшуку шахрайської ботоферми, а потім намагався утекти.

«Повідомляють, що саме ця людина входить до „силового блоку“ в організованому злочинному угрупованні „Дев’ятка“ у Дніпрі. За інформацією, йому було поставлено завдання — зірвати слідчі дії», — написав Тищенко.

Реакція поліції

Поліція не підтверджує версії Тищенка і повідомляє, що невідомі в камуфляжі побили 33-річного чоловіка та незаконно утримували його. Слідчі відкрили два кримінальні провадження — умисне легке тілесне ушкодження та незаконне позбавлення волі. Нападників розшукують.

Реакція підрозділу

У Kraken підтвердили, що чоловіком у цивільному, який отримав тілесні ушкодження внаслідок сутички, є колишній військовослужбовець спецпідрозділу.

«Ми не втручаємось у хід слідства, але уважно стежимо за його перебігом. Наслідком подібних інцидентів має бути реальне встановлення справедливості», — зазначили в Kraken.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Треш"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар