Нардеп Юрій Бойко задекларував квартиру у росії

Народний депутат України Юрій Бойко задекларував квартиру у російській федерації, яка належить його дружині Вірі Бойко.

silmedia_zgcl/SWa9l-vSg.jpeg

Про це повідомляє «Радіо Свобода». Декларація Юрія Бойка за 2022 рік опублікована на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Журналісти з'ясували, що квартира знаходиться в елітному районі у самому центрі москви у Зачатівському провулку загальною площею 220 квадратних метрів. Вартість нерухомості складає 192 мільйони рублів (77 мільйонів гривень за курсом НБУ). Юрій Бойко вказав у декларації, що вартість нерухомості становить 2 мільйони 726 тисяч гривень.

silmedia_zgcl/rxB_lavIg.jpeg
Фото: Схеми

Також у декларації вказано, що дружина депутата зберігає рублі та золото в російському банку. Сумарна вартість – 7,6 мільйона рублів (близько 3 мільйонів гривень). На рахунках самого народного депутата в банках України лежать всього 78 грн і 4 269 доларів.

До нерухомого майна сім'ї Бойків торік додалася господарська будівля загальною площею 176,3 кв. м у селі Вишеньки Бориспільського району Київської області. Її вартість складає 1 798 125 гривень. Власником цієї будівлі Віра Бойко стала у вересні 2022 року.

Віра Бойко також володіє житловим будинком загальною площею 75,5 кв. м у селі Копилів Бучанського району Київської області, над яким триває будівництво.

Нагадаємо, завершено розслідування справи нардепа, якого спіймали на хабарі в 85 тисяч доларів.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар