«Наші крила відростають» – воїн, який втратив ноги під Ізюмом, грає в балеті у США

Олександр «Терен» Будько, який отримав поранення на Ізюмському напрямку за півтора тижня до звільнення Харківщини та втратив ноги, виступив на сцені в Каліфорнії в рамках благодійного заходу у США.

Відео виступу артист та ексвійськовий опублікував на своїй сторінці в Instagram. Олександр готувався чотири місяці та в результаті виступив перед 3000 глядачами та артистами.

silmedia_zgcl/9yoYsY94g.jpeg

Він написав, що ця хореографія про наслідки війни, про незламність українського народу попри біль та втрати. Про те, що «ми підіймаємо людське життя вище всього, цінуємо своїх людей та йдемо до мети».

«Ми тут, щоб засвідчити собою наслідки російської агресії, щоб цивілізований світ бачив, що все це не лише в інтернеті, це наша реальність. Та попри все я, ми! не здаємося. Наші «крила» (ноги або руки) відростають і ми летимо знову…до нових висот», – пише Олександр.
silmedia_zgcl/L64PsL94g.jpeg

Також він анонсував фільм від Front Raw, знімання якого йде до завершення. Нижче лист, який він написав собі майбутньому в рамках фільму, ще до поїздки до США:

«Ми тут, бо хочу танцювати, хочу «літати». Показати, що з втратою будь-чого ви знаходите щось інше, набуваєте нові сенси та місії. Мені здається я знайшов один із них, саме тому я тут, готуюся і репетирую для виходу на велику сцену, в той час поки мою країну щодня бомбить росія, гинуть і калічаться невинні люди, діти, які теж будуть в пошуку нових сенсів.
Ми тут, щоб засвідчити собою наслідки російської агресії, щоб цивілізований світ бачив, що все це не лише в інтернеті, це наша реальність. Та попри все я, ми! не здаємося. Наші «крила» (ноги/руки) відростають і ми летимо знову…до нових висот.
Ти ніколи не танцював до поранення, аж раптом після — змінилося все. Я сподіваюся, що всі репетиції і старання не пройшли даремно, що ти таки показав високий клас на великій сцені і довів, що людина не має меж. Довів, що Україні місце серед великих держав. Довів, що кров, якою зросив землю дала тобі крила!»

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар