Нацполіція оголосила підозру російському генералу за ракетний обстріл Одеси

Командувачу дальньої авіації повітряно-космічних сил зс рф Сергію Кобилашу заочно оголосили про підозру у порушенні законів та звичаїв війни.

silmedia_zgcl/wol0EV_SR.png
Фото — Суспільне

Про це 6 липня повідомляє Національна поліція України.

23 квітня за наказом російського генерал-лейтенанта Кобилаша стратегічна авіація запустила крилаті ракети Х-101 у напрямку Одеси. Одна з ракет влучила у 16-поверхівку у Київському районі міста.

silmedia_zgcl/ATl2E4_Sg.jpeg

Унаслідок удару загинули вісім людей, зокрема дитина, її мати та бабуся. Також серед загиблих вагітна жінка. Поранення отримали 11 містян. Ворожа ракета знищила і пошкодила квартири у будинку, бізнес-центр і автомобілі.

Інша ракета влучила по кладовищу. Поранення отримала одна жінка.

silmedia_zgcl/S5zoEVlSg.jpeg
silmedia_zgcl/9FkTEV_Ig.jpeg

На місцях обстрілу слідчі працювали понад 40 годин, щоб оглянути пошкоджені об'єкти, тіла загиблих, вилучити біологічні зразки, допитали потерпілих та свідків. Для отримання доказової бази воєнного злочину також провели ряд судово-медичних, молекулярно-генетичних, вибухово-технічних, будівельно-технічних та військових експертиз.

На підставі зібраних доказів Кобилашу повідомили про підозру у ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 438 ККУ. Наразі триває досудове розслідування.

Нагадаємо, що YouTube заблокував канали російських артистів, які підтримують війну.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар