Нацспілка письменників України засудила підтримку музеями ЛГБТКІ+

Національна спілка письменників України розкритикувала Національний музей мистецтв імені Ханенків й Одеський національний художній музей через те, що інституції змінили свої логотипи в соцмережах на підтримку місяця прайду.

silmedia_zgcl/sNG3LN8IR.png

Гомофобні висловлювання опублікували на сторінці у Facebook.

Представники спілки засудили підтримку ЛГБТКІ+ спільноти й зазначили, що у такий спосіб музеї «декларують свою солідарність з антисімейними й антинаціоналістичними ідеями лгбт-угрупування».

«Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків та Одеський національний художній музей розфарбували свої логотипи у соцмережах у кольори прапору лгбт. У такий спосіб, вони фактично декларують свою солідарність з антисімейними і антинаціоналістичними ідеями лгбт-угрупування», — йдеться у дописі Нацспілки письменників.
silmedia_zgcl/AFiULNUIR.png

У коментарях до публікації українці розкритикували допис та звинуватили Нацспілку у гомофобії. Зокрема, членкиня спілки письменників, Наталія Васильєва, написала: «Висловлювати такі тези — це просто катастрофа, адже ви говорите не тільки за себе, а і за нас, молодих членів НСПУ, які такої думки не розділяє».

Нагадаємо, у червні у світі триває місяць прайду, тому медіа, організації, бізнес та інші спільноти змінюють лого на кольоровий прапор на знак підтримки ЛГБТКІ+.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар