НАЗК виявило порушення у фінансових звітах двох політичних партій

За даними НАЗК, порушення виявили у двох непарламентських політпартій «Народ» та «Патріотична партія України».

silmedia_zgcl/WUdzJ5FIg.jpeg

Про це 4 січня повідомляє НАЗК.

З грудня минулого року політпартії знову мають подавати звіти, які перевіряє НАЗК. 3 січня Агентство опублікувало перші результати.

Зокрема, політична партія «Слуга народу» повернула до держбюджету 48 млн 967 тис. грн невикористаних державних коштів. Нині чотири парламентські партії фінансуються державою. Невикористані кошти вони зобов'язані перераховувати до державного бюджету.

Також відновили фінансування партії «Голос». За даними НАЗК, партія усунула причини, що зумовили зупинення фінансування.

Крім того, НАЗК виявило порушення у звітуванні двох непарламентських політичних партій. У звіті партії «Народ» за четвертий квартал 2020 року не відображено відомості про фінансові зобов'язання на майже 30 тис. грн, що є адміністративним правопорушенням (ст. 212-21 КУпАП).

У звіті «Патріотичної партії України» за четвертий квартал 2021 року відсутня інформація про майно, доходи, витрати й зобов’язання фінансового характеру від 14 місцевих партійних організацій, що є адміністративним правопорушенням (ст. 212-21 КУпАП).

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар