Назвали найкращі серіали 2023 року

Американська телевізійна академія оголосила переможців 75-ї церемонії премії «Еммі». Серед переможців назвали кращу «Драму», «Комедію» та «Мінісеріал».

  • Краща комедія року — серіал «Ведмідь»
  • Краща драма року — серіал «Спадкоємці»
  • Кращий мінісеріал року — «Сварка»

«Спадкоємці»

silmedia_zgcl/ZOzFEFcIg.jpeg

У центрі подій родина медіамагната Логана Роя. Він власник однієї з найбільших медіаімперій Америки та й усього світу. Він володіє парками розваг, кінотеатрами, але, на жаль, вже старий для того, щоб вести справи самотужки.

Глава сімейства змушений передати правління в руки одного зі своїх дітей, а їх у Роя четверо від двох шлюбів. Логан готується відзначити ювілей, на який запрошує лише найближчу родину, де всі очікують дізнатися спадкоємця великої імперії. Однак свято відбувається не в такій атмосфері як того очікував медіамагнат.

На велике здивувався усіх, він розділив голоси в раді директорів так, що основний голос належить його новій дружині, а четверо дітей усуваються від правління, разом з його давнім напарником. Це призводить до конфлікту в родині.

«Ведмідь»

silmedia_zgcl/y6hTPK5Sg.jpeg

Молодий шеф-кухар Кармен «Кармі» Берзатто успадковує сімейний магазин італійських сендвічів з яловичиною після самогубства свого старшого брата. Він приїжджає додому в Чикаго, щоб керувати закладом, залишивши роботу в ресторані, який отримав зірку Мішлена. Йому доводиться мати справу з невирішеними боргами свого брата, занедбаною кухнею та непокірним персоналом, а також справлятися з власним болем і сімейною травмою.

«Сварка»

silmedia_zgcl/RIhbPF5IR.jpeg

Втомлений від постійних невдач підрядник Денні Чо хотів виїхати з паркування супермаркету на своєму пікапі, але ледь не врізався у білий позашляховик. Отримавши середній палець у відповідь від водія, Денні вирішив погнатися за негідником та навчити того хорошим манерам.

Втім, переслідування завершується не на користь розлюченого будівельника, тож все що йому залишається — запам’ятати номер автомобіля свого кривдника. Ним виявляється тендітна бізнесвумен Емі Лау, котра зайнята великою угодою з багатою та пихатою блондинкою Джордан.

Поступово конфлікт між заклопотаними Емі та Денні набиратиме оберти та перетвориться на справжню війну. У спробах зруйнувати життя суперника герої навіть не помітять, як почне руйнуватися їх власне.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Катерина Ткаченко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар