Назвали найпопулярніші вакансії в ЗСУ

У рекрутинговій агенції розповіли, що серед популярних останнім часом вакансій у ЗСУ — робота розвідника й оператора дронів.

silmedia_zgcl/-KhCHWEIR.jpeg
Фото ілюстративне

Про це повідомила керівниця воєнного департаменту Lobby X Ольга Бандрівська в ефірі Українського радіо.

За пів року проєкт із рекрутингу до ЗСУ Lobby X має вакансії до всіх родів військ.

«Якщо говорити про попит серед кандидатів, то останні кілька тижнів дуже популярні розвідники. Дуже багато заявок... Але, насправді, не всі проходять відбір на першому етапі. Якщо ж говорити про інші вакансії, то це оператори безпілотників різного типу. Вони залишаються в попиті вже досить довго. Тут для кандидатів достатньо низький поріг входу, для початку не потрібно мати якихось високих навичок військових. Достатньо пройти курси, яких у цивільному житті зараз багато і вони досить якісні», — поінформувала керівниця воєнного департаменту Lobby X Ольга Бандерівська.

У рекрутинговій агенції розповіли, що від підрозділів значно зросли запити на водіїв, на ремонтників, майстрів, техніків, механіків, електриків. Зокрема, людей, які займаються ремонтом різного типу і різної складності техніки, від автомобілів до БТРів і безпілотників. Також високим залишається запит на медиків та операторів безпілотників.

За її словами, одна вакансія не означає одне місце, оскільки, якщо розміщується вакансія водія або розвідника, шукають не одну людину, і вакансія відкрита доти, доки не наберуть необхідну кількість людей.

«Серед кандидатів переважають чоловіки середнього віку, 25-45 років. Утім, часто пишуть і кандидати старшого віку, які хочуть служити і мають військовий досвід. Але хочу підкреслити, що є окрема категорія кандидатів, 55-65 років, які по законодавству вже на межі вікових обмежень щодо військової служби. Не на всі вакансії їх можна працевлаштувати, але ми намагаємося їм допомогти із пошуком», — розповіла Ольга Бандерівська.

Нагадаємо, в Україні відкрили перший центр рекрутингу української армії.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар