Не Бріджертонами єдиними: які фільми переглянути, якщо вам сподобався серіал

«Бріджертони» — драматичний серіал від Netflix про Лондон на початку XIX-го століття, події відбуваються навколо багатої та шанованої сім'ї Бріджертон. Брати і сестри вчаться жити у вищому суспільстві і відвідують костюмовані бали в пошуках підходящої пари. Їх доля і репутація повністю залежать від прихильності британської королеви та пліток таємничої леді Вістлдаун. За даними What`s on Netflix, 1 і 2 сезони входять в топ 10 найпопулярніших серіалів Netflix, а нові епізоди 3 сезону за декілька днів набрали 45,10 мільйонів переглядів.

Ми підібрали для вас список схожих фільмів та серіалів, аби насолодитися подібною атмосферою драми в історичному сетінгу.

silmedia_zgcl/iTw4c28IR.jpeg
Кадр з серіалу «Бріджертони»

«Емма» (2020)

Британський драматично-комедійний серіал з Анею Тейлор-Джой в головній ролі.

Емма — багата панна, яка живе в Англії 1800-х років. Дівчина любить влаштовувати особисте життя інших. Вона знаходить підходящого чоловіка для своєї подруги Гаррієт, яку грає Міа Гот, але хлопець закохується в саму Емму. Тож дівчина вирішує звести подругу зі своїм новим знайомим. Самовпевнена Емма стикається з несподіваними наслідками своїх вчинків.

silmedia_zgcl/9M6Em2UIR.jpeg
Кадр з фільму «Емма» (2020)

«Емма» (1996)

Окрім сучасної екранізації роману Джейн Остін, є декілька інших. Наприклад, фільм 1996 року. Стрічка у списку найкращих мелодрам 1996 року та найкращих комедій 1996 року.

silmedia_zgcl/E69NF28Sg.jpeg
Кадр з фільму «Емма» (1996)

«Сендітон» (2019)

Британська історична драма про епоху Регентства.

Шарлотта Хейвуд вирішує переїхати до Сендітона. Дівчина стикається з інтригами, складною політикою, жорсткостями та небезпечними випробовуваннями. Том Паркер, енергійний ентузіаст та підприємець, мріє розбудувати курорт в місті та привернути до нього увагу інвесторів. Міс Хейвуд намагається допомогти йому.

silmedia_zgcl/s3dFKh8Sg.jpeg
Кадр з серіалу «Сендітон» (2019)

«Розум і почуття» (2008)

Як і всі вищезгадані стрічки, серіал — екранізація роману Джейн Остін і теж має декілька адаптацій. Це британська телевізійна драма, сценарист Ендрю Девіс розповів, що метою серіалу було змусити глядачів забути фільм Енга Лі 1995 року «Розум і почуття». Серіал «більш відверто сексуальний», ніж попередні адаптації Остін. Девіс включив сцени із спокушанням та поєдинком, які були відсутні у художньому фільмі, але вони є в книзі.

Головні героїні — дві сестри. Елінор — розумна та розважлива, а Маріанна — емоційна та чуттєва. Родина дівчат переживає складні часи. Несподіване банкрутство змушує кожну обрати новий шлях до щастя та досягнень.

silmedia_zgcl/ulthFhUSg.jpeg
«Розум і почуття» (2008)

«Яскрава зірка» (2009)

Це драматична та біографічна стрічка про поета Джона Кітса, також епоха Регентства. Джон помер у 25-річному віці від сухот. В останні три роки життя почався його романтичний зв’язок з дівчиною Фенні Браун.

silmedia_zgcl/_BG0Fh8IR.jpeg
Кадр з фільму «Яскрава зірка» (2009)

«Таємні щоденники міс Енн Лістер» (2010)

Британська біографічна драма про Анну Лістер, яка жила в середині XIX століття в Англії. Фільм заснований на записах з її особистого щоденника, які знайшли у 1980-х.

Стрічка про лесбійку, кохана якої укладає фіктивний шлюб з багатим Чарльзом Лоутоном. Анна почувається зрадженою, але на неї чекає ще багато романтичних перепетій.

silmedia_zgcl/k2wJKh8IR.jpeg
Кадр з фільму «Таємні щоденники міс Енн Лістер» (2010)

Текст Катерини Главатських

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Катерина Главатських

Ще з рубрики: "Культура"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар