Німеччина створює в Україні ремонтний центр для «Леопардів»

За словами головного виконавчого директора Арміна Паппергера, німецька промислова група Rheinmetall створює в Україні ремонтний центр для танків Leopard та іншої військової техніки, яку постачає Берлін.

Як передає The Guardian, це може відбутися вже наприкінці літа.

silmedia_zgcl/IWvf30qVg.png

«Зараз ми вже навчаємо українців у Німеччині для цієї роботи», — сказав Паппергер журналу Spiegel, додавши, що Rheinmetall хоче розпочати роботу ремонтного центру після літньої перерви.

Видання нагадує, що Берлін поставив Києву близько 20 танків Leopard 2A6. Таким чином, з логістичної точки зору, ремонтний центр в Україні скоротить відстані, на які потрібно транспортувати танки для ремонту.

Раніше повідомлялося, що Норвегія виділяє 22 мільйони євро в Європейський фонд миру, з якого фінансується військова підтримка України. Ця сума призначена спеціально на поставки боєприпасів і запасних частин для танків Leopard 2.

На днях також стало відомо, що з порту Сантандер в Іспанії вийшло судно з військовим та гуманітарним вантажем для України. Україна отримає танки Leopard 2A4, бронеавтомобілі М113, вантажівки, цивільні санітарні машини та броньовані санітарні автомобілі.

Ігор Вишневський

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар