Німеччина створює в Україні ремонтний центр для «Леопардів»

За словами головного виконавчого директора Арміна Паппергера, німецька промислова група Rheinmetall створює в Україні ремонтний центр для танків Leopard та іншої військової техніки, яку постачає Берлін.

Як передає The Guardian, це може відбутися вже наприкінці літа.

silmedia_zgcl/IWvf30qVg.png

«Зараз ми вже навчаємо українців у Німеччині для цієї роботи», — сказав Паппергер журналу Spiegel, додавши, що Rheinmetall хоче розпочати роботу ремонтного центру після літньої перерви.

Видання нагадує, що Берлін поставив Києву близько 20 танків Leopard 2A6. Таким чином, з логістичної точки зору, ремонтний центр в Україні скоротить відстані, на які потрібно транспортувати танки для ремонту.

Раніше повідомлялося, що Норвегія виділяє 22 мільйони євро в Європейський фонд миру, з якого фінансується військова підтримка України. Ця сума призначена спеціально на поставки боєприпасів і запасних частин для танків Leopard 2.

На днях також стало відомо, що з порту Сантандер в Іспанії вийшло судно з військовим та гуманітарним вантажем для України. Україна отримає танки Leopard 2A4, бронеавтомобілі М113, вантажівки, цивільні санітарні машини та броньовані санітарні автомобілі.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Ігор Вишневський

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар