Одну з найбільших будівельних компаній Китаю визнали спонсором війни в Україні

Національне агентство з питань запобігання корупції визнало спонсором війни китайську компанію China Railway Construction Corporation.

silmedia_zgcl/8IEWbNdIg.webp

Про це повідомляє НАЗК.

Залізнично-будівельна корпорація CRCC – друга найбільша державна будівельна компанія у Китайській Народній Республіці. Вона займається будівництвом залізничної інфраструктури в Китаї, зокрема автомагістралей, тунелів, мостів, швидкісних шосе, аеропортів, портів тощо.

Китайська компанія працює шість років в росії та відкрила своє представництво в державі-терористі вже після початку російської агресії 2014 року.

У 2017 році російський підрозділ компанії підписав контракт на будівництво трьох станцій Великої кільцевої лінії Московського метрополітену: «Аміньєвське шосе», «Мічурінський проспект» та «Проспект Вернадського». У грудні 2021 року відбулося їх відкриття.

За повідомленням міжнародних ЗМІ, наприкінці жовтня 2023 року керівництво росії та Китаю таємно обговорило плани будівництва підводного тунелю, який має з’єднати росію з окупованим Кримом. Підрядником будівництва тунелю під Керченською протокою має стати китайська компанія China Railway Construction Corporation.

Нагадаємо, у Дніпрі депутати відмовилися розглядати петицію «гроші на ЗСУ».

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар