Одну з найбільших у світі будівельних компаній визнали спонсором війни в Україні

Національне агентство з питань запобігання корупції визнало спонсором війни виробника будматеріалів Knauf, який сплатив до російського бюджету близько 117 мільйонів доларів.

silmedia_zgcl/2jXuwRNIR.png

Про це повідомили на сайті НАЗК.

Knauf вклала в економіку росії понад 1,65 млрд євро. Компанія представлена в рф десятьма дочірніми підприємствами, двадцятьма заводами та майже тридцятьма ресурсними центрами. Кількість співробітників німецького виробника будматеріалів в рф налічує 4 тис. осіб. НАЗК зазначає, що Knauf – найбільший німецький інвестор у будівельній галузі росії.

Керівництво компанії співпрацює з російським режимом. Співвласник компанії Ніколаус Вільгельм Кнауф протягом 23 років (з лютого 1999-го по березень 2022 року) мав статус Почесного Консула російської федерації, з представництвом, наділеним повноваженнями Почесного консульства, у Нюрнберзі.

З початку повномасштабної війни німецька компанія залишилась працювати на російському ринку.

«Ми залишаємося в росії доти, доки політична та комерційна ситуація дозволить нам це робити. Ми однозначно несемо відповідальність за понад 4 тисячі співробітників та їхніх сімей, а також за клієнтів та постачальників, з багатьма з яких у нас були відмінні та давні стосунки протягом багатьох років», — розповіли в компанії.

У жовтні 2022 року німецькі ЗМІ писали, що компанія Knauf підтримує мобілізацію своїх співробітників до російської армії. Йшлося про те, що російські керівники заводу Knauf у підмосковному Красногорську погоджували з владою списки тих, хто потрібен на виробництві, а кого можна відправити на війну.

Нагадаємо, Україна визнала спонсором війни італійську компанію, що співпрацює з військовими заводами рф.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар