Окупанти використовують в Авдіївці фосфорні снаряди

Росіяни застосовують фосфорні снаряди, від яких відбувається загоряння цистерн з мазутом на Коксохімічному заводі в Авдіївці. Отруйний смог розповсюджується всією територією заводу.

silmedia_zgcl/L2SHSXhSg.jpeg
Авдіївка

Про це повідомляє 3-тя Окрема штурмова бригада.

Інститут вивчення війни пише, що російські війська здійснюють тактичний розворот через Авдіївку, щоб створити умови, які змусять українські війська відійти з позицій у населеному пункті. Українські сили ще не повністю вийшли з поселення та продовжують перешкоджати російським силам досягти успіхів, які є більш значними, ніж поточне поступове просування Росії.

За інформацією ISW російські війська нещодавно просунулися до південної околиці Авдіївського коксохімічного заводу на північному заході Авдіївки.

Додаткові геолокаційні кадри показують, що російські війська захопили українську укріплену позицію на південь від Авдіївки, яка тривалий час була підтактичною метою Росії.

Нещодавні геолокаційні російські просування вказують на те, що російські війська перерізали останню дорогу в Авдіївці, яка з’єднує південну та північну Авдіївку.

Речник українського Таврійського угруповання військ Дмитро Лиховий заявив, що українські сили наразі використовують підготовлені вторинні наземні лінії зв’язку (GLOC) для постачання українських сил у південній та східній Авдіївці.

Лиховий визнав, що українські сили відходять із невизначених позицій у районі Авдіївки, але зауважив, що українські сили також продовжують відбивати деякі невизначені позиції у російських сил. Речник української бригади, яка раніше була дислокована в районі Бахмута, 15 лютого заявив, що підрозділи бригади передислокувалися до Авдіївки та контратакують позиції росіян у населеному пункті.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Катерина Ткаченко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар