Олена Зеленська стала однією з найвпливовіших жінок світу у 2023 році — Financial Times

За версією видання Financial Times Перша леді України Олена Зеленська стала однією з 25 найвпливовіших жінок світу.

silmedia_zgcl/3LdWlbHSg.jpeg
Фото: Офіс Президента України

Про це пише Financial Times.

Про цьогорічних представниць рейтингу написали короткі есе інші впливові жінки на міжнародній арені. До списку найвпливовіших жінок Олену Зеленську додала прем’єрка Естонії Кая Каллас. За її словами, Перша леді України стала світовим символом стійкості, як і її чоловік Президент.

«Через чотири місяці після вторгнення росії в Україну Олена Зеленська сказала журналісту: "Ніхто з нас не в порядку". Вона знає, як це - прокинутися і побачити, що твоя батьківщина захоплена імперіалістичним сусідом; не знати, коли і чи побачиш ти своїх близьких наступного разу; як знайти в собі сили боротися за свободу, незважаючи на все це», — розповіла Кая Каллас.

Також до рейтингу найвпливовіших жінок потрапили австралійська актриса Марго Роббі, американська співачка Бейонсе, глава Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн, іранська правозахисниця Наргес Мохаммаді, директорка з технологій компанії OpenAI Міра Мураті, виконавча секретарка Конвенції про біологічне різноманіття ООН Елізабет Марума Мрема, міністр охорони довкілля Бразилії Маріна Сілва та інші.

Нагадаємо, Володимир Зеленський став «мрійником року» у Європі — Politico.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар