Парламент звільнив члена ЦВК, який виїхав у США та отримав 1,5 млн грн зарплатні

7 лютого 2024 року Верховна Рада звільнила члена Центральної виборчої комісії Юрія Буглака, який перед повномасштабним вторгненням виїхав у Маямі, але отримав за цей час півтора мільйона гривень з бюджету.

silmedia_zgcl/oIUKTMhIR.jpeg

Про це повідомив народний депутат від «Голосу» Ярослав Железняк.

За відсторонення Юрія Буглака проголосували 300 народних обранців.

Юрій Буглак був членом Центральної виборчої комісії з 2019 року. Він колишній головний юридичний радник кондитерської корпорації Roshen, ексдепутат Верховної Ради від партії «Блок Петра Порошенка».

Розслідування щодо Юрія Буглака

У 2023 році журналісти проєкту «Схеми» опублікували розслідування щодо члена ЦВК Юрія Буглака. У ньому йшлося, що посадовець покинув Україну за 12 днів до повномасштабного вторгнення росії й мешкає в Маямі. За півтора року проживання за кордоном чиновник отримав 1,5 мільйона гривень з державного бюджету. Із вказаної суми 230 тисяч гривень — це допомога «для вирішення соціально-побутових питань» через народження дитини та «на оздоровлення».

Юрій Буглак заявив журналістам, що з його боку ніяких порушень не було і він «продовжить працювати на державу».

На наступний день після виходу розслідування Юрій Буглак написав заяву про складання повноважень, утім її не могли довгий час розглянути у профільному комітеті Верховної Ради.

Нагадаємо, депутати підтримали законопроєкт щодо мобілізації у першому читанні.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар