Пенсіонерка з Миколаєва продає мишенят, щоб повернутися додому

UAnimals допомагає 84-річній Ганні Іванівні з Миколаєва продавати мишенят ручної роботи.

Пенсіонерка продає мишенят
Пенсіонерка продає мишенят. Фото: RFI

Зоозахисники розповідають, що Ганна Іванівна вимушено переїхала з Миколаєва до Києва, проте «не зневірилась і започаткувала власну справу із продажу вироблених вручну, чи, як зараз кажуть, крафтових іграшок».

«Ми не змогли проминути цю історію і задумали дещо особливе. Того самого дня вирушили на пошуки Ганни Іванівни й познайомились із нею біля виходу з однієї зі станцій київського метро, де вона й продавала вироби за кількадесят гривень», — розповіли в UAnimals.

Зоозахисники почали продавати на своєму сайті мишенят Ганни Іванівни за 400 гривень. З кожної проданої іграшки 200 гривень спрямують на порятунок тварин від війни, а ще 200 гривень будуть гонораром Ганни Іванівни. Наразі можна зробити передзамовлення на іграшку за посиланням.

Історія Ганни Іванівни поширилася соцмережами ще в лютому. Пенсіонерка щодня приходила до станції київського метро, щоб продати мишенят.

silmedia_zgcl/5nboIibSR.webp
Пенсіонерка продає мишенят. Фото: RFI

Міжнародне французьке радіо (RFI), розповіло що Ганна Іванів 25 років працювала вчителькою музики. Її чоловік помер у лютому 2022 року, напередодні війни. Під час ворожих обстрілів Миколаєва Ганна Іванівна переховувалася в підвалі разом із сусідами. Але згодом залишилася геть сама і поїхала до дочки в Київ.

«Трошки веселіше, коли роботою займаєшся. Легше переносити все, що коїться навкруги. Але дуже-дуже хочу додому. Мрію, що поїду в кінці травня, якщо буде можливість. Одні сусіди повернулися, дзвонили і сказали, що мою хату зачепили, але не розбили вщент. Хоча я думала, що вона зруйнована. Тепер з’явилась надія і сподіваюся, що побачу рідний дім. Працюю, зокрема, й для цього», — розповіла пенсіонерка.

Нагадаємо, у Чернігові збудують сім будинків та дитсадок за понад 20 млн євро.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар