Під ударом у Харкові опинилась типографія Фактор-друк

Окупанти завдали ракетних ударів по типографії Фактор-друк у Харкові. Наразі відомо про сімох загиблих та 16 поранених.

silmedia_zgcl/glyxDLPIR.jpeg
Наслідки ракетного удару по друкарні Vivat. Фото:

Наразі триває гасіння пожежі та розбирання завалів. За словами Синєгубова, на момент удару на підприємстві було понад 50 працівників. Один з ударів був безпосередньо в цех, ще два — біля підприємства.

silmedia_zgcl/2SHuvLESR.jpeg

Це один з найбільших типографських комплексів повного циклу у Європі, де друкуються не тільки книжки видавництва Vivat, а й практично усіх українських видавництв.

«Зараз розгорніть свої книжки на останніх сторінках — і гляньте, скільки з них надруковані у Фактор-друк. Обіцяємо, ви будете здивовані, як їх багато. Якщо хочете підтримати типографію — сфотографуйте ці книжки і викладіть у своїх соцмережах. Видавництва і книгарні можуть також долучатися», — закликають українців підтримати видавництво.
silmedia_zgcl/bYqbDLEIR.jpeg

Інформацію також підтвердила письменниця Анастасія Нікуліна у facebook.

«Росіяни влучили у друкарню мого видавництва "Віват": є загиблі і поранені. Немає слів для люті і ненависті, є слова для підтримки і донатів. Підтримати можна – замовивши книги видавництва. Донати – на збори. Усі, що бачите і є можливість», — наголосила Нікуліна.
silmedia_zgcl/1ADavLESg.jpeg

Нагадаємо, зранку 23 травня російські війська завдали близько десяти ударів по Харкову. За даними ОВА, є поранені та загиблі.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар