Підбірка різдвяних реклам, що надихають

Усі ми хоча б раз у житті бачили рекламу Кока Коли про святковий караван, або ролик про те, як хлопчик заманює Санту в будинок за допомогою кави Якобс. Однак багато відомих брендів не просто знімають рекламу, а вкладають у неї певний сенс.

silmedia_zgcl/sj2L88DIR.jpeg

Ми зібрали для вас найдивовижніші різдвяні реклами та їхні гасла.

Edeka «Homecoming». Час повертатися додому

Мережа німецьких супермаркетів Edeka, випустила у 2015 році різдвяну рекламу зі слоганом Час повернутися додому. Ролик протягом тижня зібрав понад два мільйони переглядів.

Це історія про чоловіка, який щороку на Різдво чекав свою родину, але ті не приїжджали. Далі нам показують, що його дітей та онуків повідомляють про смерть дідуся саме перед Різдвом. І тільки тоді вони нарешті приїжджають до нього.

Соціальна проблема, яку зачіпає реклама: Проблема самотності людей похилого віку

silmedia_zgcl/DPmqa1DIR.jpeg

John Lewis «Monty The Penguin». Подаруйте комусь Різдво, про яке вони мріяли

У 2014 році компанія John Lewis розповіла історію про хлопчика та його друга пінгвіна, який почувається самотнім, коли настають різдвяні свята. У кліпі хлопчик та пінгвін йдуть до парку, катаються на санчатах, однак птах сумує, бо не може знайти своєї половинки.

Кінцівка дуже вас здивує. Але краще подивіться. Не будемо спойлерити.

silmedia_zgcl/RX23-1vSg.jpeg

McDonald’s «The List». Головне не яскраві й дорогі подарунки, а час, проведений разом

У рекламі маленький хлопчик Альфі захопився складанням списку різдвяних подарунків. Однак, коли хлопчик вибігає на вулицю, список здуває вітром. Щоб втішити засмученого Альфі, батьки ведуть його до місцевого McDonald’s. Цей візит нагадує їм, що головне у Різдві — не яскраві й дорогі подарунки, а час, проведений разом з люблячою родиною.

silmedia_zgcl/RvQ3-JDIR.jpeg

Amazon «Joy is made». Поділись радістю з тим, кого любиш

Святкова реклама Amazon розповідає нам історію про прив’язаність маленької дівчинки до різдвяної снігової кулі. Зважаючи на це, її тато вирішує подарувати незабутні враження дитині. За допомогою місцевої громади та подрібнювача паперу він створює снігову кулю у теплиці. Реклама показує, як ми можемо ділитися радістю, коли робимо приємне тим, кого любимо.

silmedia_zgcl/MxyzB1DSg.jpeg

DocMorris «Weihnachtsfilm». Підтримуйте фізичну активність, скільки б років вам не було

У рекламі чоловік поважного віку напередодні свят несподівано вирушає у самостійний фітнес-квест, піднімаючи здоровенні гирі у своєму сараї. Спочатку в нього зовсім нічого не виходить, але чоловік з усіх сил намагається піднімати вагу, збиваючи з пантелику допитливих сусідів, які постійно задаються питанням: чим він займається, а головне — навіщо?

Наприкінці стає відомо, що мотивацією старенького було бажання стати достатньо сильним для того, щоб підняти улюблену внучку під самісіньку стелю і поставити зірку на вершину ялинки.

silmedia_zgcl/fSmiBJDIg.jpeg

Coca Cola «Have yourself». Для когось ви і є подарунок

За сюжетом маленька дівчинка пише листа Санта-Клаусу та просить тата, який їде у відрядження, передати його адресату. Попри всі перепони батькові це вдається. Виснажений, але щасливий від здійснення місії, він за допомогою Санти повертається додому.

Але де ж подарунки, невже Санта так і не прочитав листа?

silmedia_zgcl/wSOifJDIg.jpeg

Sainsbury`s «2014». Різдво це те, чим варто ділитися

Компанія випустила рекламу, засновану на реальній історії. У перші місяці Першої світової війни 25 грудня 1914 року на фронті сталася незвичайна подія - почалося неофіційне перемир'я, а німецькі та британські солдати вийшли зі своїх окопів, аби обмінятися подарунками та пограти у футбол.

До речі, Sainsbury`s продали шоколадку з реклами в кожному зі своїх магазинів і весь прибуток віддали на благодійність.

silmedia_zgcl/vJamB1DIg.jpeg

Disneyland «Paris». Ніщо не тішить так, як здійснення дитячої мрії

На Різдво маленький хлопчик плутає коробки з подарунками та передає квитки до Діснейленду, призначені його сестрі, батькові. Мама і дівчинка переживають, що "переплутаний" подарунок татові не сподобається, але натомість він радіє до сліз як дитина.

Disneyland вказує на те, що є подарунки, здатні принести радість як дорослому, так і дитині. І ніщо не тішить на Різдво, як виконання дитячої мрії.

silmedia_zgcl/rvCmf1DIR.jpeg

Heathrow Airport «Coming Home for Christmas». Повернення додому краще за будь-який подарунок

У рекламі показали історію пари поважного віку. Але не простої. Це пара плюшевих ведмедиків. Коли вони йдуть по аеропорту то шукають очима когось у натовпі і глядачі бачать, що вони йдуть до родини.

silmedia_zgcl/487WB1DIg.jpeg

Різдвяна реклама підкреслює важливість маленьких добрих вчинків і особливих моментів, які ми розділяємо з тими, кого любимо.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Катерина Ткаченко

Ще з рубрики: "Лайфстайл"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар