Підвищення пенсій та будівництво військового кладовища — Уряд ухвалив низку рішень

23 лютого відбулося засідання Уряду на якому ухвалили створення Національного військово-меморіального кладовища, індексацію пенсій, будівництво нового пункту пропуску та виділення коштів для шістьох регіонів України.

silmedia_zgcl/LUcuPpTIg.png

Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

Підвищення пенсій

Кабмін ухвалив рішення про Індексацію пенсій із 1 березня 2024 року. Виплати підвищать для 10 мільйонів українців.

«Це вже третя індексація за час повномасштабної війни. Пенсії буде підвищено майже на 8%. Середній розмір підвищення складе 322 грн, а середня пенсія зросте до 5 717 грн», — зазначив очільник Уряду.
silmedia_zgcl/7Ld-EpoIg.jpeg

Створення Національного військово-меморіального кладовища

Уряд затвердив порядок використання 515 млн грн, передбачених на будівництво і функціонування меморіального кладовища цьогоріч. Денис Шмигаль зазначив, що Національне військово-меморіальне кладовище стане центральним місцем, де кожен зможе віддати шану полеглим героям нашої Батьківщини.

У грудні 2023 року Уряд ухвалив рішення про перенесення Національного військового кладовища із Биківні у Гатне на Київщині.

Виділення коштів для шести областей України

Уряд ухвалив рішення про виділення 6,2 млрд грн для шістьох обласних бюджетів та 430 бюджетів громад. Кошти виділять для Донецької, Запорізької, Луганської, Миколаївської, Харківської та Херсонської областей.

silmedia_zgcl/ZJy_EpTIR.jpeg

Новий пункт пропуску на кордоні з Угорщиною

Уряд ухвалив рішення про відкриття нового пункту пропуску на кордоні з Угорщиною та розширення роботи ще одного, яким зможуть виїжджати порожні фури.

На кордоні з Угорщиною запрацює пункт пропуску «Велика Паладь — Надьгодош» для пасажирських авто. За словами Шмигаля, це зменшить черги та прискорить перетин кордону для українців. Також на кордоні з Угорщиною розширять роботу пункту пропуску на кордоні — «Лужанка — Берегшурань». Тепер ним зможуть виїжджати порожні фури без обмежень по вазі, а також рухатися пасажирські та вантажівки з максимальною вагою до 7,5 тонни.

Нагадаємо, Уряд об'єднав заклади вищої освіти у Львові, Києві й Харкові.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар