«Пісня, яку не помічають»: українські студенти провели перфоманс у Європі

Студенти Української академії лідерства презентували в шести європейських країнах аудіоперфоманс під назвою «Пісня, яку не помічають». Організатори назвали свою роботу альтернативою Євробаченню. Трек не потребує конкурсу й покликаний нагадати про цінність та крихкість миру, який залежить від того, як закінчиться розпочата росією війна в Україні.

silmedia_zgcl/19lcaoPIR.jpeg

Акції на підтримку України провели на площах міст у Чехії, Бельгії, Франції, Німеччині, Данії та Словаччині.

Європейцям пропонували одягнути навушники, вони очікували почути на сингл та зіштовхувалися лиш з посиленим звуком міста в реальному часі: метушня вулиць, дитячий сміх, спів птахів, гул машин – всі ці звуки і є «Непоміченою піснею».

Після цього студенти давали європейцям другі навушники, в яких були звуки протилежні миру — ті, що щодня чують українці. Зокрема, сигнали сирени, градів, вибухів, дронів. Таким чином студенти нагадували про крихкість та цінність миру, а також про те, як важливо його захищати.

«Ті люди, які поспішали і не мали змоги зупинитися та прослухати на місці, просканували і потім довідалися інформацію про нашу акцію», — розповіли учасники перфомансу.

Під час акцій студенти записували звуки кожного міста, щоб після завершення на основі зібраної фонотеки створити унікальну «Пісню Миру».

«Ми хотіли нагадати, що це відбувається в Європі і що це ну зовсім близько і якщо люди забудуть і перестануть підтримувати чи говорити про це, то війна може поширитись далі», — розповіли організатори перфомансу.

Нагадаємо, у різних містах України пройшли акції за звільнення військовополонених.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Культура"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар