Пісня «Teresa & Maria» потрапила в чарти 26 країн світу

Alyona alyona і Jerry Heil з піснею «Teresa & Maria» представлять Україну у фіналі Євробачення 11 травня. Українська композиція потрапила до музичних добірок на Spotify, Apple Music та iTunes 26 країн світу, а учасники Євробачення наспівують її.

silmedia_zgcl/SX5bR1YSg.jpeg
Фото: Getty Images

Станом на 9 травня пісня Alyona alyona і Jerry Heil опинилась в чартах на Spotify у пʼяти країнах: в Україні — на 4-й сходинці, Литві — 10-та сходинка, Естонії — 77-ме місце, Латвії — 124-та позиція та Фінляндії — 170-те місце.

На Apple Music композиція «Teresa & Maria» потрапила в рейтинги 18 країн світу. У Литві пісня займає друге місце в топі. В Україні трек перебуває на третій позиції.

В Естонії, Латвії та Фінляндії користувачі Apple Music також підняли трек вище ніж на платформі Spotify.

Teresa & Maria закріпилася в чартах і на iTunes. Користувачі цієї програми прослуховували пісню українок у Мальті, Швейцарії, Португалії, Бельгії та інших країнах.

Нагадаємо, у шведському Мальме відбувся перший півфінал Євробачення 2024. За його підсумками визначили десятьох фіналістів, які змагатимуться за перемогу 11 травня. Розповідаємо, як пройшло музичне дійство, хто вийшов у фінал та які скандали були навколо конкурсу.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Культура"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар