Пиво, зварене на стічній воді — у США знайшли спосіб подолання засухи

Напій «Epic OneWater Brew» виготовляють із «сірої» переробленої стічної води з душів, пралень та раковин у 40-поверховому житловому будинку Сан-Франциско.

silmedia_zgcl/FGxhbg8Vg.webp

Про це пише The Guardian.

Компанія «Epic Cleantec і Devil's Canyon Brewing Company» з переробки води шукає способи подолати засуху. І вона знайшла його в пивоварні.

Деякі сміливці вже спробували напій. Наприклад, Метью Кантон, автор The Guardian, описав його смак як «приємний» і «придатний для пиття», без «присмаку душу або прання».

«Ми хотіли зробити щось кумедне, що мало б привернути увагу людей, а також продемонструвало невикористаний потенціал повторного використання води», — сказав Аарон Тартаковський, співзасновник і генеральний директор Epic Cleantec.
«Ми хотіли вибрати пиво, яке подобалося б усім, на відміну від більш крафтового пива, яке комусь подобається, а комусь ні», — додав Тартаковський, пояснюючи, чому було вирішено створити саме кельш.

Він очікує, що в майбутньому багато компаній виготовлятимуть подібні питні продукти та продаватимуть їх, але це буде не скоро: «З технологічної точки зору це взагалі не проблема. Ми могли б зробити це наступного тижня».

Знайти пиво в продажу не вийде найближчим часом, адже це «демонстраційний продукт»: мета компанії — заохотити людей говорити про можливості повторного використання води

У компанії кажуть, що багато людей спочатку скептично поставилися до проєкту чи побоювалися, але, як тільки вони спробували напій, були в захопленні.

silmedia_zgcl/0a4Txg8Vg.webp

Компанія використовує першу схвалену систему переробки сірої води в Сан-Франциско, коли в будівлях, зведених після 1 січня 2022 року, встановили системи повторного використання води. За словами генерального директора, система впорається з 7500 галонами на день або 2,5 млн галонами на рік.

«Ми живемо у 21 столітті з усіма технологічними можливостями, які ми маємо у своєму розпорядженні. Той факт, що ми все ще залежимо від того, чи буде дощ, чи ні, щоб знати, чи буде у нас достатньо води, є проблемою», — каже Тартаковський.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Релакс"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар