Правоохоронця-зрадника з Харківщини засудили до 15 років в'язниці

Червонозаводський районний суд Харкова засудив до 15 років в'язниці з конфіскацією всього майна колишнього правоохоронця.

silmedia_zgcl/PxqqZkqVg.jpeg

Про це 21 липня повідомляє ДБР.

Під час тимчасової окупації Куп’янського району Харківської області засуджений добровільно почав працювати на загарбників. Він допомагав окупантам у складі незаконно створених окупантами правоохоронних підрозділів.

За вказівкою росіян чоловік охороняв незаконно затриманих українських громадян, зокрема учасників АТО/ООС. Зафіксовані випадки, коли він бив та знущався з затриманих.

Спочатку зрадник отримав посаду тимчасового начальника групи конвойної служби, а потім став командиром одного з відділень охорони окупаційної міліції в Куп’янську.

Після втечі агресорів чоловік залишився у місті та вирішив переховуватися від українського правосуддя. У січні 2023 року працівники ДБР встановили його місцеперебування та затримали.

Засуджений повністю визнав свою провину, розкаявся та співпрацював зі слідством. Зокрема він надав важливу інформацію про керівництво окупаційних підрозділів, інших зрадників та колаборантів.

Нагадаємо, що у Дніпрі затримали посадовицю Укрзалізниці, яка збирала інформацію окупантам.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Кримінал"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар