Приталена та зручна — Міноборони оновили польову військову форму для жінок

У Міноборони врахували антропометричні дані жінок, та внесли зміни у чинну польову форму одягу, щоб вона стала більш підлаштованою під жіночу будову тіла.

Про це повідомили на сторінці відомства.

Нові оновлення літньої польової жіночої форми одягу:

  • Куліска на кітелі для регулювання зайвого об’єму тканини на спині
  • Вкорочений кітель та розрізи по боках для зручності нахилів та присідань
  • Еластична стрічка під колінами для зменшення ширини штанини
  • Завищена лінія талії в штанах з «тунельним» поясом (у разі зміни об’ємів талії військовослужбовиці, наприклад, вагітності на ранніх строках)
«Щодо білизни: вона універсальна, з високою посадкою, у складі бавовна та еластан, гарно тягнеться й тримає форму», — розповіли військовослужбовиці ЗСУ, які брали участь у дослідній експлуатації.

Заступник Міністра оборони України Денис Шарапов відзначив важливість проробленої роботи відповідальними фахівцями оборонного відомства, виробниками та волонтерськими організаціями, які винесли на загал дану проблематику.

«Сьогодні у лавах ЗСУ близько 42 000 військовослужбовиць, близько п’яти тисяч з них перебувають на передньому краї, де виконують бойові завдання нарівні з чоловіками. Тому наше завдання – забезпечити їм належні умови проходження військової служби. Зручна військова форма одягу – це одна із важливих складових, адже наші захисниці носять її щодня», — прокоментував Денис Шарапов.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар